Головна > Прийняті рішення ради > Про розгляд звернення Публічного акціонерного товариства «Забір’я» про затвердження технічної документації із землеустрою

28 липня 2016 р.
Дата набрання чинності: 28 липня 2016 р.

До Бобрицької сільської ради звернулося Публічне акціонерне товариство «Забір’я» з проханням затвердити технічну документацію із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що перебуває у користуванні заявника, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, задля наступного здійснення переоформлення права постійного користування земельної ділянки на оренду.

Розглянувши звернення ПАТ «Забір’я», заслухавши голову постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики, Бобрицька сільська рада приходить до висновку про те, що технічна документація із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) не відповідає вимогам Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками, що затверджена наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 18.05.2010 № 376 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 16 червня 2010 р. за № 391/17686 (далі – Інструкція).

Відповідно до п. 2.8. Інструкції, технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), зокрема, включає технічне завдання на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Додатком № 1 цієї Інструкції встановлена форма технічного завдання, в якому повинна міститися інформація про кадастровий номер та місце розташування земельної ділянки. Проте, земельній ділянці, межі які встановлює ПАТ «Забір’я», кадастровий номер не присвоювався. Крім того, заявник посилається на наявність у нього права користування на земельну ділянку площею 124,8 га, але простить затвердити технічну документацію із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки площею 119,83 га.

Керуючись статтями 12, 123 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з невідповідністю технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) вимогам Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками, що затверджена наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 18.05.2010 № 376 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 16 червня 2010 р. за № 391/17686, Бобрицька сільська рада

1. Відмовити Публічному акціонерному товариству «Забір’я» у затверджені технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), в селі Бобриця, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.