Головна > Прийняті рішення виконкому > Про проведення у селі Бобриця спортивних змагань з кінних пробігів та з велоспорту

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
14 вересня 2016 р.
Дата набрання чинності: 14 вересня 2016 р.

Відповідно до ст. 29 Закону України «Про фізичну культуру і спорт», п.п. 9 п. «а» ч. 1 ст. 32 та ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Бобрицького сільського благодійного фонду «Розвиток та благоустрій» (вих. № 8 від 07.09.2016) та звернення Федерації велосипедного спорту України (вих. № 499 від 25.08.2016), з метою пропаганди розвитку фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя, фізичного загартування та духовного зростання людини, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести 18 вересня 2016 року (у неділю) з 07:00 до 12:00 години у селі Бобриця спортивні змагання з кінних пробігів.

2. Провести 18 вересня 2016 року (у неділю) з 12:00 до 18:00 години у селі Бобриця спортивні змагання з велосипедного спорту.

3. На час проведення спортивних змагань, з 7 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. 18 вересня 2016 р. обмежити рух автомобільного транспорту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення № С101323 «Білогородка–Бобриця–Жорнівка», в місцях перетину кінного та велосипедного маршрутів, на вулицях села Бобриця: Козацька та Білогородська.

4. Зобов’язати організаторів спортивних змагань, за погодженням з територіальним органом Національної поліції України, в місцях перетину маршруту спортивних змагань з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення № С101323 встановити тимчасові захисні споруди, які відділяють перетинаючі частини маршрутів спортивних змагань від решти проїжджої частини автомобільної дороги, а також встановити на автодорозі, не менш ніж за 50 м до перетину маршрутів спортивних змагань, попереджувальні дорожні знаки 1.39 «Інша небезпека (аварійно небезпечна ділянка)» (з кожної сторони) та безпосередньо в місцях перетину встановити дорожні знаки пріоритету 2.2 «Проїзд без зупинки заборонено».

5. Організаторам проведення кінних пробігів та велоспорту забезпечити знаходження у місцях проведення спортивних змагань медичних працівників з надання первинної медичної допомоги.

6. Києво-Святошинському відділу поліції Головного управління поліції в Київській області забезпечити дотримання громад-ського порядку у місцях проведення спортивних змагань та обмежити рух автомобільного транспорту, відповідно до пункту 3 цього рішення.

7. Оприлюднити це рішення шляхом розміщення на офіційному сайті Бобрицької сільської ради.