Головна > Прийняті рішення виконкому > Про проведення у селі Бобриця Всеукраїнських змагань з дистанційних кінних пробігів «Кубок Федерації кінного спорту Київщини ІІ етап»

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
04 вересня 2018 р.
Дата набрання чинності: 04 вересня 2018 р.

Відповідно до ст. 29 Закону України «Про фізичну культуру і спорт», п.п. 9 п. «а» ч. 1 ст. 32 та ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення голови оргкомітету Всеукраїнських змагань з дистанційних кінних пробігів «Кубок Федерації кінного спорту Київщини ІІ етап» від 29.08.2018, з метою пропаганди розвитку фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя, фізичного загартування та духовного зростання людини, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести 30 вересня 2018 року (у неділю) з 07:00 до 15:00 години у селі Бобриця спортивні змагання з дистанційних кінних пробігів.

2. На час проведення спортивних змагань обмежити рух автомобільного транспорту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Боярка (санаторій «Барвінок») – Забір’я, в місцях перетину кінного маршрута.

3. Зобов’язати організаторів спортивних змагань, за погодженням з територіальним органом Національної поліції України, в місцях перетину маршруту спортивних змагань з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення Боярка (санаторій «Барвінок») – Забір’я встановити тимчасові захисні споруди, які відділяють перетинаючі частини маршрутів спортивних змагань від решти проїжджої частини автомобільної дороги, а також встановити на автодорозі не менш ніж за 100 м до перетину маршрутів спортивних змагань 3.29. «Обмеження максимальної швидкості (30 км/год)» (з кожної сторони), не менш ніж за 50 м до перетину маршрутів спортивних змагань попереджувальні дорожні знаки 1.39 «Інша небезпека (аварійно небезпечна ділянка)» (з кожної сторони) та безпосередньо в місцях перетину встановити дорожні знаки пріоритету 2.2 «Проїзд без зупинки заборонено».

4. Організаторам проведення кінних пробігів забезпечити знаходження у місцях проведення спортивних змагань медичних працівників з надання первинної медичної допомоги.

5. Києво-Святошинському відділу поліції Головного управління поліції в Київській області та громадському формуванню з охорони громадського порядку «Бобриця» забезпечити дотримання громадського порядку у місцях проведення спортивних змагань та обмежити рух автомобільного транспорту, відповідно до пункту 2 цього рішення.

6. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Бобрицької сільської ради.

7. Контроль за виконання цього рішення покласти на Бобрицького сільського голову