Головна > Розпорядження Бобрицького сільського голови > Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Бобрицька сільська територіальна громада
Бобрицький сільський голова
Розпорядження
09 квітня 2016 р.
Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Керуючись статтею 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»

1. Комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади провести 12 квітня 2016 року о 16.00 год. конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-паспортиста виконавчого комітету  Бобрицької сільської ради, який буде проводитись за адресою: с. Бобриця, вул. Шкільна, 17, приміщення сільської ради.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Радченка О.В.