Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт
Головна > Новини > Про призначення громадських обговорень щодо змін до генерального плану села Бобриця

Про призначення громадських обговорень щодо змін до генерального плану села Бобриця

Про призначення громадських обговорень щодо змін до генерального плану села Бобриця

Бобрицька сільська рада інформує:

Згідно з Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011, з 08 січня 2019 року розпочинається оприлюднення проекту внесення змін до генерального плану села Бобриця Києво-Святошинського району Київської області.

Головною метою проекту є забезпечення сталого розвитку села, уточнення планувальної структури та просторової композиції, виявлення пріоритетних та допустимих видів використання та забудови території, створення належних умов для життєзабезпечення, а також організація транспортного і пішохідного руху та інше. Проект внесення змін до генерального плану села Бобриця визначає: потреби в територіях для житлової забудови та іншого функціонального використання; обґрунтовує доцільність зміни меж села; межі функціональних зон, планувальну структуру; загальний стан довкілля (фактори, що його формують), а також містобудівні заходи щодо поліпшення санітарно-гігієнічного стану території, що мають природоохоронні, санітарно-гігієнічні, інженерно-будівельні обмеження при використанні.

Генеральний план с. Бобриця з внесеними змінами, після його затвердження, є основним документом, обов’язковим для всіх організацій, що здійснюють проектування та будівництво на даній території.

Розробник: ДП "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування".

Замовник: виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

Підстава: Рішення Бобрицької сільської ради «Про внесення змін до генерального плану села Бобриця Києво-Святошинського району Київської області» № 372-30-VII від 26 липня 2018 року.

Проект містобудівної документації розміщений на офіційному сайті Бобрицької сільської ради.

Відповідальна особа: спеціаліст-землевпорядник Бобрицької сільської ради Дубель О.М.

Пропозиції, зауваження щодо містобудівної документації мають право подавати:

1. Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2. Юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3. Власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

4. Представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5. Народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту внесення змін до генерального плану с. Бобриця триватиме до 07 лютого 2019 року включно.

Пропозиції, зауваження подані особами, не визначеними вказаними вище пунктами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

07 лютого 2019 року о 12:00 в приміщенні будинку культури за адресою с. Бобриця вул. Шкільна, 6 будуть проведені презентація та громадське обговорення  проекту внесення змін до генерального плану села Бобриця Києво-Святошинського району.

З графічною частиною проектного плану внесення змін до генерального плану с. Бобриця можна ознайомитися за посиланням: https://bobrytsya-rada.gov.ua/uploads/docshare/1556086983.pdf