Головна > Прийняті рішення ради > Про прийняття в комунальну власність Бобрицької сільської територіальної громади об’єкту інфраструктури

11 травня 2017 р.
Дата набрання чинності: 11 травня 2017 р.

Керуючись статтями 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Файнблат Сергія Леонідовича, Файнблат Вікторії Леонідівні, Файнблат Леоніда Сергійовича (рег. № Ф-40/1 від 29.03.2017), проект організації дорожнього руху на будівництво проїжджої частини вулиці Заозерна в с. Бобриця Києво-Святошинського району Київської області (5295/103/20/03-2016-ОДР), звіт про оцінку майна № 07-1/17, відповідно до п. 2.2. Договору про створення (будівництво) об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури від 22 вересня 2016 р., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку (протокол № 13 від 10 травня 2017 р.), Бобрицька сільська рада

1. Прийняти до комунальної власності Бобрицької сільської територіальної громади проїзджу асфальтовану дорогу на вулиці Заозерній в с. Бобриця, довжиною 2458,33 погонних метрів, шириною 6 метрів, загальною оціночною вартістю 3915625,00 (три мільйони дев’ятсот п’ятнадцять тисяч шістсот двадцять п’ять) гривень 00 копійок.

2. Заявникам у 30-денний термін передати зазначений об’єкт разом із технічною та кошторисною документацією, а Бобрицькій сільській раді, в особі сільського голови, прийняти його за актом прийняття-передачі.

3. Виконавчому комітету Бобрицької сільської ради:

3.1. При розрахунку розміру пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту за об’єкти індивідуальної забудови земельних ділянок (житлові будинки) Файнблат Сергія Леонідовича, Файнблат Вікторії Леонідівні, Файнблат Леоніда Сергійовича зарахувати розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту на суму кошторисної вартості зазначеного в п. 1 цього рішення об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури населеного пункту – асфальтованої дороги (але не більше розміру пайової участі Замовників будівництва).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку (Шеветовська С.О.) та головного бухгалтера (Солончук І.В.).