Головна > Прийняті рішення виконкому > Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
01 квітня 2016 р.
Дата набрання чинності: 01 квітня 2016 р.
Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву Мількевич Олександра Михайловича щодо присвоєння  адреси  житловому будинку загальною площею 128,1 кв. м., житловою площею 64,7 кв. м., який розташований за адресою: с. Бобриця, вулиця Фабрична, 27 Києво-Святошинського району Київської області, беручи до уваги:

– декларацію про готовність  до експлуатації об’єкта №КС 142160560499 від 25.02.2016 року, виданою Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області;

– земельну ділянку, на якій розташований даний житловий будинок, кадастровий номер 3222480601:01:023:0019,

обговоривши дане питання щодо впорядкування назв вулиць та відповідної нумерації житлових будинків на території Бобрицької сільської ради, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу житловому будинку загальною площею 128,1 кв.м., житловою площею 64,7 кв.м., що належить Мількевич Олександру Михайловичу: село  Бобриця, вулиця Фабрична, 27  Києво-Святошинського району Київської області.

2. Зобов’язати Мількевич О.М. встановити відповідні аншлаги на фасаді будинку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Король Марію Григорівну.