Головна > Прийняті рішення виконкому > Про присвоєння поштової адреси садовому будинку

Про присвоєння поштової адреси садовому будинку

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
01 квітня 2016 р.
Дата набрання чинності: 01 квітня 2016 р.
Про присвоєння поштової адреси садовому будинку

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву Марченко Валентини Миколаївни щодо присвоєння  адреси  садовому будинку загальною площею 275,6 кв. м., який розташований за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, Бобрицька сільська рада, садівницьке товариство «Сузір’я», вулиця Полунична, 5,  беручи до уваги:

– декларацію про готовність  до експлуатації об’єкта №КС 142160270098 від 27.01.2016 року, виданою Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області;

– земельну ділянку, на якій розташований даний садовий будинок, кадастровий номер земельної ділянки 3222480601:01:054:0177,

обговоривши дане питання щодо впорядкування назв вулиць та відповідної нумерації житлових та нежитлових приміщень на території сільської ради, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу садовому будинку загальною площею 275,6 кв.м., що належить Марченко Валентині Миколаївні, Київська обл., Києво-Святошинський район, Бобрицька сільська рада, садівницьке товариство «Сузір’я», вулиця Полунична, 5.

2. Зобов’язати Марченко В.М. встановити відповідні аншлаги на фасаді будинку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Король Марію Григорівну.