Головна > Прийняті рішення виконкому > Про присвоєння поштової адреси садовому будинку

Про присвоєння поштової адреси садовому будинку

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
01 квітня 2016 р.
Дата набрання чинності: 01 квітня 2016 р.
Про присвоєння поштової адреси садовому будинку

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву  Кірієнко Анатолія Федоровича щодо присвоєння  адреси  садовому будинку загальною площею 149,4 кв. м., який розташований за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Бобриця, садове товариство «Стимул», вулиця Садова, 27, беручи до уваги, рік побудови садового будинку 1990:

– технічний паспорт, інвентаризаційний номер 604 від 11.03.2016 року, виготовлений комунальним підприємством «Бюро технічної інвентаризації Києво-Святошинської районної ради Київської області»;

– земельну ділянку, на якій розташований даний садовий будинок, кадастровий номер земельної ділянки 3222480601:01:050:0133,

обговоривши дане питання щодо впорядкування назв вулиць та відповідної нумерації житлових та нежитлових приміщень на території сільської ради, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу садовому будинку загальною площею 149,4 кв.м., що належить Кірієнку Анатолію Федоровичу, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Бобриця, садове товариство «Стимул»,  вулиця Садова, 27.

2. Зобов’язати Кірієнко А.Ф. встановити відповідні аншлаги на фасаді будинку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Король Марію Григорівну.