Головна > Прийняті рішення виконкому > Про присвоєння поштової адреси садовому будинку

Про присвоєння поштової адреси садовому будинку

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
01 квітня 2016 р.
Дата набрання чинності: 01 квітня 2016 р.
Про присвоєння поштової адреси садовому будинку

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву  Єлізарова Миколи Вікторовича та Єлізарової Наталії Борисівни щодо присвоєння  адреси  садовому будинку загальною площею 233,4 кв. м., який розташований за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Бобриця, садове товариство «Паритет-Сервіс» вулиця Паркова, 8/2,  беручи до уваги:

- декларацію про готовність до експлуатації об’єкта № КС 142153583264 від 24.12.2015 року, виданою Інспекцією Державно архітектурно-будівельного контролю у Київській області;

- земельну ділянку, на якій розташований даний садовий будинок, кадастровий номер земельної ділянки 3222480601:01:051:0078 (спільна часткова), обговоривши дане питання щодо впорядкування назв вулиць та відповідної нумерації житлових та нежитлових приміщень на території сільської ради, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу садовому будинку загальною площею 233,4 кв.м., що належить Єлізарову Миколі Вікторовичу та Єлізаровій Наталії Борисівні Київська обл., Києво-Святошинський район, село Бобриця, садове товариство «Паритет-Сервіс» вулиця Паркова 8/2.

2. Зобов’язати Єлізарова М.В. та Єлізарову Н.Б. встановити відповідні аншлаги на фасаді будинку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Бобрицької сільської ради Король Марію Григорівну.