Головна > Прийняті рішення виконкому > Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Бобрицька сільська територіальна громада
Бобрицький сільський голова
01 березня 2016 р.
№ 16/1
Дата набрання чинності: 01 березня 2016 р.
Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву Долгової Юлії В’ячеславівни та Татьяніна Вячеслава Вікторовича щодо присвоєння адреси житловому будинку загальною площею 268,6 кв. м., житловою площею 113,8 кв. м., який розташований за адресою: с. Бобриця, вулиця, Янтарна 32  Києво-Святошинського району Київської області, беручи до уваги:

- декларацію про готовність  до експлуатації об’єкта №КС 182153132312 від 09.11.2015 року, виданою Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області;

- земельну ділянку, на якій розташований даний житловий будинок, кадастровий номер 3222480601:01:051:0055 загальна площа 0,1530 га, цільове призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,

обговоривши дане питання щодо впорядкування назв вулиць та відповідної нумерації житлових будинків на території Бобрицької сільської ради, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу житловому будинку загальною площею 268,6 кв.м., житловою площею 113,8 кв.м., що належить Долговій Юлії В’ячеславівні та Татьяніну Вячеславу Вікторовичу, село  Бобриця, вулиця Янтарна, 32 Києво-Святошинського району Київської області (стара адреса Південна, 57).

2. Зобов’язати Долгову Ю.В. та Татьяніна В.В. встановити відповідні аншлаги на фасаді будинку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Бобрицької сільської ради Король Марію Григорівну.