Головна > Прийняті рішення виконкому > Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
29 січня 2016 р.
Дата набрання чинності: 29 січня 2016 р.
Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву Тихонова Максима Миколайовича щодо присвоєння  адреси садовому будинку загальною площею 183,3 кв.м., який розташований за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський район, територія Бобрицької сільської ради, ГО «Центр культури і мистецтв «Смарагди», вул. Прирічна, 59, беручи до уваги:

– декларацію про готовність до експлуатації об’єкта №КС 142140270654 від 27.01.2014 року, виданою Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області;

– земельну ділянку, на якій розташований даний садовий будинок, кадастровий номер земельної ділянки 3222480600:02:033:0008, загальна площа 0,0600 га, цільове призначення земельної ділянки для індивідуального садівництва,

обговоривши дане питання щодо впорядкування назв вулиць та відповідної нумерації житлових та нежитлових приміщень на території сільської ради, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу садовому будинку загальною площею 183,3 кв.м., що належить Тихонову Максиму Миколайовичу, Київська обл., Києво-Святошинський район, територія Бобрицької сільської ради, ГО «Центр культури і мистецтв «Смарагди», вул. Прирічна, 54.

2. Секретарю сільської ради внести зміни до погосподарського обліку змінивши поштову адресу садовому будинку: стара адреса:  Київська обл., Києво-Святошинський район, територія Бобрицької сільської ради, ГО «Центр культури і мистецтв «Смарагди», вул. Прирічна, 59, нова адреса: Київська обл., Києво-Святошинський район, територія Бобрицької сільської ради, ГО «Центр культури і мистецтв «Смарагди», вул. Прирічна, 54.

3. Зобов’язати Тихонова М.М. встановити відповідні аншлаги на фасаді будинку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Король Марію Григорівну.