Головна > Прийняті рішення виконкому > Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
29 січня 2016 р.
Дата набрання чинності: 29 січня 2016 р.
Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Відповідно до ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву Шкули Богдани Степанівни щодо присвоєння  адреси  житловому будинку загальною площею 269,5 кв.м., житловою площею 75,7 кв.м., який розташований за адресою: с. Бобриця, вул. Шкільна, 25, Києво-Святошинського району Київської області, беручи до уваги:

– декларацію про готовність до експлуатації об’єкта №КС 182153570939 від 23.12.2015 року, виданою Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області;

– земельну ділянку, на якій розташований даний житловий будинок, кадастровий номер земельної ділянки 3222480601:01:031:0016, загальна площа 0,2500 га, цільове призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,

обговоривши дане питання щодо впорядкування назв вулиць та відповідної нумерації житлових будинків на території сільської ради, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу житловому будинку загальною площею 269,5 кв.м., житловою площею 75,7 кв.м., що належить Шкулі Богдані Степанівні село  Бобриця, вулиця Набережна, 17-Б Києво-Святошинського району Київської області.

2. Секретарю сільської ради внести зміни до погосподарського обліку змінивши поштову адресу житловому будинку: стара адреса: село Бобриця, вулиця Шкільна, 25 нова адреса: село Бобриця, вулиця Набережна, 17-Б та змінити адресу земельній ділянці, кадастровий номер 3222480601:01:031:0016: стара адреса: село Бобриця, вулиця Шкільна, 25 нова адреса: село Бобриця, вулиця Набережна, 17-Б.

3. Зобов’язати Шкулу Б.С. встановити відповідні аншлаги на фасаді будинку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Король Марію Григорівну.