Головна > Прийняті рішення виконкому > Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
01 липня 2016 р.
Дата набрання чинності: 01 липня 2016 р.
Про присвоєння поштової адреси житловому будинку

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Новака Сергія Михайловича щодо присвоєння  адреси  житловому будинку загальною площею 151,0 кв. м., житловою площею 82,6 кв. м., який розташований за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Бобриця, вулиця Садова, 43-А, беручи до уваги:

-  декларацію про готовність  до експлуатації об’єкта №КС 142161580045 від 06.06.2016 року, виданою Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області;

- земельну ділянку, на якій розташований даний житловий будинок, кадастровий номер 3222480601:01:026:0031, площа земельної ділянки 0,0833 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,

виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти поштову адресу житловому будинку загальною площею 151,0 кв.м., житловою площею 82,6 кв.м., що належить Новаку Сергію Михайловичу: Київська область, Києво-Святошинський район, село Бобриця, вулиця Садова, 43-А.

2. Секретарю сільської ради внести зміни до погосподарського обліку, присвоїти номер житловому будинку: вулиця Садова, 43-А.

3. Зобов’язати Новака С.М. встановити відповідні аншлаги на фасаді будинку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Король Марію Григорівну.