Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт
Головна > Розпорядження Бобрицького сільського голови > Про початок проведення в апараті виконавчого комітету Бобрицької сільської ради перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Про початок проведення в апараті виконавчого комітету Бобрицької сільської ради перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Бобрицька сільська територіальна громада
Бобрицький сільський голова
Розпорядження
09 грудня 2016 р.
№ 79
с.Бобриця
Дата набрання чинності: 09 грудня 2016 р.
Про початок проведення в апараті виконавчого комітету Бобрицької сільської ради перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

   Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 167), Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р:

   1. Провести в апараті виконавчого комітету Бобрицької сільської ради перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», щодо штатного складу посадових осіб місцевого самоврядування (крім виборних посад, зазначених у статті 3 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування») та особи, яка претендує на зайняття посади у виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради.
   2. Встановити дату початку проведення перевірки щодо посадових осіб місцевого самоврядування та особи, яка претендує на зайняття посади у виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради – 12 грудня 2016 року.
   3. Секретарю Бобрицької сільської ради (Король О.Г.) довести до відома головного бухгалтера, спеціаліста-землевпорядника, спеціаліста з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та особи, яка претендує на зайняття посади спеціаліста з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу виконавчого комітету Бобрицької сільської ради це розпорядження в установленому порядку.
   4. Особам, які підлягають перевірці, передбаченої Законом України «Про очищення влади», у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати Бобрицькому сільському голові власноручно написані заяви про застосування або незастосування до них заборон, передбачених частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», а особі, яка претендує на зайняття посади у виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради, також засвічені підписом керівника кадрової служби і скріплені печаткою (за останнім місцем роботи) сторінок паспорта громадянина України з даними про прізвище, ім’я та по-батькові, видачу паспорта та місце реєстрації, та документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.
   5. Заступнику Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Радченко О.В.) забезпечити оприлюднення відповідної інформації та цього розпорядження на офіційному веб-сайті Бобрицької сільської ради.
   6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Бобрицький сільський голова                                                                                                                                          О.Г. Король