Головна > Розпорядження Бобрицького сільського голови > Про початок проведення в апараті виконавчого комітету Бобрицької сільської ради перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Бобрицька сільська територіальна громада
Бобрицький сільський голова
Розпорядження
09 грудня 2016 р.
Дата набрання чинності: 09 грудня 2016 р.

Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 167), Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р:

1. Провести в апараті виконавчого комітету Бобрицької сільської ради перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», щодо штатного складу посадових осіб місцевого самоврядування (крім виборних посад, зазначених у статті 3 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування») та особи, яка претендує на зайняття посади у виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради.
   2. Встановити дату початку проведення перевірки щодо посадових осіб місцевого самоврядування та особи, яка претендує на зайняття посади у виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради – 12 грудня 2016 року.
   3. Секретарю Бобрицької сільської ради (Король О.Г.) довести до відома головного бухгалтера, спеціаліста-землевпорядника, спеціаліста з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб та особи, яка претендує на зайняття посади спеціаліста з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу виконавчого комітету Бобрицької сільської ради це розпорядження в установленому порядку.
   4. Особам, які підлягають перевірці, передбаченої Законом України «Про очищення влади», у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати Бобрицькому сільському голові власноручно написані заяви про застосування або незастосування до них заборон, передбачених частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», а особі, яка претендує на зайняття посади у виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради, також засвічені підписом керівника кадрової служби і скріплені печаткою (за останнім місцем роботи) сторінок паспорта громадянина України з даними про прізвище, ім’я та по-батькові, видачу паспорта та місце реєстрації, та документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.
   5. Заступнику Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Радченко О.В.) забезпечити оприлюднення відповідної інформації та цього розпорядження на офіційному веб-сайті Бобрицької сільської ради.
   6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.