Головна > Прийняті рішення виконкому > Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Бобрицької сільської ради у 2015 році

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
01 березня 2016 р.
Дата набрання чинності: 01 березня 2016 р.

На виконання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та  з метою підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування зі зверненнями громадян і забезпечення об’єктивного, всебічного та вчасного розгляду звернень громадян, а також приймаючи до уваги інформацію секретаря Бобрицької сільської ради Король М.Г. «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Бобрицької сільської ради у 2015 році», виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію секретаря Бобрицької сільської ради Король Марії Григорівни про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до Бобрицької сільської ради у 2015 році, їх особистого прийому взяти до відому, інформація додається.

2. Не допускати надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушен-ням строків, установлених законодавством, безпідставної передачі розгляду звернень іншим особам.

3. Проводити першочерговий особистий прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів ВВ війни.

4. Приділити особливу увагу вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері, громадян, які прибули на територію с. Бобриця для проживання з АР Крим, Донецької та Луганської областей та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

5. Розглядати щоквартально про стан роботи зі зверненнями громадян на засіданнях виконавчих комітетів.

6. Не допускати в роботі зі зверненнями громадян повторних заяв, випадків безпідставної відмови в задоволення законних вимог заявників.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Бобрицької сільської ради Король М.Г.