Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт
Головна > Новини > Про перенесення дати проведення презентації проекту «Детальний план частини території с. Бобриця (вул. Фабрична)»

Про перенесення дати проведення презентації проекту «Детальний план частини території с. Бобриця (вул. Фабрична)»

   Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, виконавчим комітетом Бобрицької сільської ради було оприлюднено повідомлення від 25 квітня 2020 року про початок розгляду проекту містобудівної документації «Детальний план частини території с. Бобриця (вул. Фабрична)».

   У зв’язку із заходами щодо запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та продовження дії запроваджених карантинних заходів, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради інформує про перенесення дати проведення презентації (прилюдного експонування) вищезазначеної містобудівної документації на невизначений термін.

   Разом з тим, повідомляємо, що дату проведення громадських слухань буде визначено після закінчення карантину та оприлюднено відповідну інформацію у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті Бобрицької сільської ради.