Головна > Розпорядження Бобрицького сільського голови > Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Бобрицька сільська територіальна громада
Бобрицький сільський голова
Розпорядження
09 березня 2016 р.
Дата набрання чинності: 09 березня 2016 р.
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Керуючись статтею 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002№ 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,

1. Оголосити  конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-паспортиста виконавчого комітету  Бобрицької сільської ради.

2. Організувати роботу по обублікації оголошення в засобах масової інформації про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста-паспортиста виконавчого комітету Бобрицької сільської ради. Затвердити текст оголошення (додається).

3. Конкурсній комісії забезпечити проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста-паспортиста виконавчого комітету  Бобрицької сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Радченка О.В.