Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт
Головна > Прийняті рішення виконкому > Про накладення адміністративного стягнення на Орлову В.М.

Про накладення адміністративного стягнення на Орлову В.М.

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
Рішення
04 жовтня 2016 р.
№ 89
с.Бобриця
Дата набрання чинності: 04 жовтня 2016 р.
Про накладення адміністративного стягнення на Орлову В.М.

   Розглянувши у відкритому засіданні протокол про адміністративне правопорушення від 10 жовтня 2016 року, складений спеціалістом з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Бобрицької сільської ради Новіцькою Оксаною Геннадіївною (уповноваженої на складання протоколу рішенням виконавчого комітету Бобрицької сільської ради від 21 квітня 2016 року № 36), про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

   ВСТАНОВИВ:

   Орлова Валентина Михайлівна (персональні дані про РНОКПП, дату народження та місце проживання особи приховані), пенсіонер, по минулості шості місяців після зняття з реєстрації з попереднього місця проживання, 10 жовтня 2016 року о 10 год. 00 хв. звернулася до спеціаліста з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчого комітету Бобрицької сільської ради із заявою про здійснення реєстрації місця її проживання у селі Бобриця.

   Відповідно до ч. 1 ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом тридцяти календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.

   Згідно пункту 3 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207, реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюється виконавчим органом сільської, селищної або міської ради, сільським головою (у разі коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено) на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради.

   Як вбачається з 12-ї сторінки паспорта громадянина України (персональні дані про серію та номер паспорту приховані), 24 березня 2016 року Шевченківським районним відділом ГУ ДМС України в м. Києві Орлова В.М. була знята з реєстрації місця проживання. В період з 24.03.2016 по 10.10.2016 в паспорті особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, відомості про реєстрацію місця її проживання відсутні. Тобто, Орлова В.М. протягом тридцяти календарних днів після зняття з реєстрації попереднього місця проживання та прибуття до с. Бобриця не зареєструвала своє місце проживання та проживала без реєстрації місця проживання.

   Проживання громадян без реєстрації місця проживання є адміністративним правопорушенням, передбаченим статтею 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

   Винуватість Орловій В.М. підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення, поясненням особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, копією 12 сторінки паспорта громадянина України. У своїх поясненнях Орлова В.М. в якості причини несвоєчасної реєстрації місця проживання вказує на затримку в реєстрації права власності квартири. Але, особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, не надала доказів наявності зазначеної нею причини.

   Орлова Валентина Михайлівна на засідання виконавчого комітету Бобрицької сільської ради не з’явилася, про дату, час і місце розгляду справи була повідомлена належним чином (під час складання протоколу та сповіщенням), і від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

   Відповідно до ч. 1, 9 ст. 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення, розглянувши справу про адміністративне правопорушення, орган виносить постанову по справі. Постанова виконавчого органу сільської, селищної, міської ради по справі про адміністративне правопорушення приймається у формі рішення. Постанова по справі про адміністративне правопорушення підписується посадовою особою, яка розглянула справу, а постанова колегіального органу – головуючим на засіданні і секретарем цього органу.

   Згідно ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради в межах своїх повноважень приймає рішення. Рішення виконавчого комітету приймаються на його засіданні більшістю голосів від загального складу виконавчого комітету і підписуються сільським, селищним, міським головою, головою районної у місті ради.

   Керуючись статтями 219, 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пунктом «б» частини 1 статті 38 та частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

   ВИРІШИВ:

   1. Визнати Орлову Валентину Михайлівну винною в скоєнні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді попередження.

   2. Це рішення по справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили з дня його прийняття та протягом десяти днів може бути оскаржене у Бобрицьку сільську раду (через виконавчий комітет Бобрицької сільської ради) або в Києво-Святошинський районний суд Київської області у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими Кодексом України про адміністративні правопорушення.

   3. Копію цього рішення протягом трьох днів вручити Орловій В.М. під розписку або надіслати їй рекомендованим поштовим відправленням.

 

Бобрицький сільський голова                                                                                                                                          О.Г. Король

 

Секретар Бобрицької сільської ради                                                                                                                               М.Г. Король