Головна > Прийняті рішення ради > Про надання послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу

28 липня 2016 р.
Дата набрання чинності: 28 липня 2016 р.

Відповідно до ч. 2 ст. 6 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та п. 14 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», керуючись ст.ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації у селі Бобриця діяльності з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу, Бобрицька сільська рада

1. Здійснювати повноваження у сфері державної реєстрації речових прав, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

2. Здійснювати повноваження з державної реєстрації інших юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

3. Доручити виконавчому комітету Бобрицької сільської ради:

3.1. Організувати та провести конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу виконавчого комітету Бобрицької сільської ради.

3.2. Розробити та затвердити посадову інструкцію спеціаліста з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу виконавчого комітету Бобрицької сільської ради.

3.3. Вжити заходи щодо підключення створеного суб’єкта державної реєстрації прав до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, та укладення відповідних договорів з технічними адміністраторами цих реєстрів.

4. Внести зміни до рішення № 96-10-VII   10-ї сесії Бобрицької сільської ради 7-го скликання від 30 червня 2016 року, в частині назви введеної до штатного розпису виконавчого комітету Бобрицької сільської ради посади суб’єкта державної реєстрації, замість: «спеціаліст з питань державної реєстрації» зазначити: «спеціаліст з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.