Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) с/т «Янтар»

14 квітня 2016 р.
Дата набрання чинності: 14 квітня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши заяву про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), землі загального користування, площею 0,6714 га, яка розташована в с. Бобриця, Бобрицької сільської ради, с/т  «Янтар», з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 6 від 11.04.2016), Бобрицька сільська рада

1. Надати дозвіл садовому товариству «Янтар» на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), землі загального користування, площею 0,6714 га, яка розташована в с. Бобриця, Бобрицької сільської ради, с/т  «Янтар».

2. Приступати до використання земельної ділянки з цільовим призначенням «землі загального користування» до моменту державної реєстрації прав на неї забороняється.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.