Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Скрипченку Ю.М.

30 березня 2017 р.
Дата набрання чинності: 30 березня 2017 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.50 Закону України «Про землеустрій», ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Скрипченка Юрія Миколайовича про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0,0432 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Набережна, 56-Б, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 15 від 30.03.2017), Бобрицька сільська рада

1. Надати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Скрипченку Юрію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0,0432 га (землі запасу, землі сільськогосподарського призначення), яка  розташована в с. Бобриця по вул. Набережна, 56-Б.

2. Скрипченку Юрію Миколайовичу у трьохмісячний термін зі дня прийняття цього рішення, замовити у зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників суб’єкта господарської діяльності розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Дане рішення та наявність проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки.

4. Розроблений, відповідно до ст. 50 Закону України «Про землеустрій», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зазначеної у пункті 1 рішення) протягом двох років зі дня прийняття цього рішення надати Бобрицької сільської раді для його затвердження.

5. Дане рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки діє протягом двох років зі дня його прийняття, після чого це рішення втрачає свою чинність.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.