Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для рекреаційного призначення

30 березня 2017 р.
Дата набрання чинності: 30 березня 2017 р.

Керуючись статтями 12, 92, 123 Земельного кодексу України, статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол №15 від 30.03.2017), Бобрицька сільська рада

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га в комунальну власність Бобрицької сільської ради для рекреаційного призначення, влаштування скверу (зелені насадження і споруди інших об’єктів стаціонарної рекреації) в селі Бобриця по вулиці Щаслива, за рахунок земель запасу.

2. Доручити землевпорядній організації розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Бобрицькій сільській раді для зазначених цілей, погодити проект у порядку встановленому чинним законодавством та подати на затвердження Бобрицькій сільській раді.

3. Підготовка проекту відводу земельної ділянки не дає права на її використання до встановлення меж в натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує право на неї та його державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.