Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Потапенко Г.Я.

23 грудня 2016 р.
Дата набрання чинності: 23 грудня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Потапенко Галини Яківни про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,1100 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Козацька, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол # 13 від 21.12.2016), Бобрицька сільська рада

1. Надати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Потапенко Галині Яківні для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,1100 га (землі запасу, землі сільськогосподарського призначення), яка  розташована в с. Бобриця, вул. Козацька.

2. Потапенко Галині Яківні у трьохмісячний термін зі дня прийняття цього рішення, замовити у зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників суб’єкта господарської діяльності розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Дане рішення та наявність проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки.

4. Розроблений, відповідно до ст. 50 Закону України «Про землеустрій», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зазначеної у пункті 1 рішення) протягом двох років зі дня прийняття цього рішення надати Бобрицької сільської раді для його затвердження.

5. Дане рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки діє протягом двох років зі дня його прийняття, після чого це рішення втрачає свою чинність.

6. Рішення 8 сесії 6-го скликання №262-08-V від 03 жовтня 2011 року «Про надання дозволу на складання проекту відводу земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства в с.  Бобриця вул. Леніна гр. Потапенко Г.Я.» вважати, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.