Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пономарчук О.В.

23 грудня 2016 р.
Дата набрання чинності: 23 грудня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.50 Закону України «Про землеустрій», ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Пономарчук Олександри Вікторівни про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд, орієнтовною площею 0,0900 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Козацька (дана земельна ділянка прилягає до моєї основної земельної ділянки), з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 13 від 21.12.2016), Бобрицька сільська рада

1. Надати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Пономарчук Олександрі Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд орієнтовною площею 0,0900 га (землі запасу, землі житлової забудови), яка  розташована в селі Бобриця, вулиця Козацька, 75-Д, Києво-Святошинського району, Київської області.

2. Пономарчук Олександрі Вікторівні у трьохмісячний термін зі дня прийняття цього рішення, замовити у зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників суб’єкта господарської діяльності розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Дане рішення та наявність проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки.

4. Розроблений, відповідно до ст. 50 Закону України «Про землеустрій», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зазначеної у пункті 1 рішення) протягом двох років зі дня прийняття цього рішення надати Бобрицької сільської раді для його затвердження.

5. Дане рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки діє протягом двох років зі дня його прийняття, після чого це рішення втрачає свою чинність.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.