Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Семенчук І.М.

23 грудня 2016 р.
Дата набрання чинності: 23 грудня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.50 Закону України «Про землеустрій», ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Семенчук Ірини Миколаївни про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд, загальною площею 0,1207 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Вишнева, 36, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 13 від 21.12.2016), Бобрицька сільська рада

1. Надати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Семенчук Ірині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд загальною площею 0,1207 га (землі запасу, землі житлової забудови), яка  розташована в с. Бобриця, вул. Вишнева, 36.

2. Семенчук Ірині Миколаївні у трьохмісячний термін зі дня прийняття цього рішення, замовити у зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників суб’єкта господарської діяльності розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Дане рішення та наявність проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки.

4. Розроблений, відповідно до ст. 50 Закону України «Про землеустрій», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зазначеної у пункті 1 рішення) протягом двох років зі дня прийняття цього рішення надати Бобрицької сільської раді для його затвердження.

5. Дане рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки діє протягом двох років зі дня його прийняття, після чого це рішення втрачає свою чинність.

6. Рішення 4 сесії 6-го скликання № 42-04-V від 13 січня 2011 року «Про надання дозволу на складання проекту відводу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Семенчук І.М. в с.  Бобриця вул. Вишневий тупік, 48» вважати, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.