Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПАТ «Київобленерго»

23 грудня 2016 р.
Дата набрання чинності: 23 грудня 2016 р.

Керуючись ст. 124 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши листа ПАТ «Київобленерго» щодо надання в орендне користування земельну ділянку площею 0,0061 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 13 від 21.12.2016), Бобрицька сільська рада

1. Надати ПАТ «Київобленерго» дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною  площею 0,0061 га (0,0022га, 0,0007 га, 0,0004 га, 0,0004 га, 0,0008 га, 0,0008 га, 0,0008 га) в довгострокову оренду терміном на 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, за адресою: с. Бобриця, вул. Козацька, Києво-Святошинського району, Київської області.

2. ПАТ «Київоленерго» у трьохмісячний термін з дня прийняття цього рішення, замовити у зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників суб’єкта господарської діяльності розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 років.

3. Рекомендувати  ПАТ «Київоленерго» прокладати лінії електропередач підземним шляхом.

4. Дане рішення та наявність проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки.

5. Розроблений, відповідно до ст. 50 Закону України «Про землеустрій», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зазначеної у пункті 1 рішення) протягом двох років з дня прийняття цього рішення надати до Бобрицької сільської ради для його затвердження.

6. Дане рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду діє протягом двох років зі дня його прийняття, після чого це рішення втрачає свою чинність.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.