Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Михальчук Т.П.

24 листопада 2016 р.
Дата набрання чинності: 24 листопада 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 12 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Михальчук Тетяни Петрівни про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, орієнтовною площею 0,06 га, розташованої в с. Бобриця, садове товариство «Стимул», ділянка №33, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол №12 від 24.11.2016), Бобрицька сільська рада

1. Надати Михальчук Тетяні Петрівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, орієнтовною площею 0,06 га, (землі запасу, землі сільськогосподарського призначення), яка  розташована в с. Бобриця, садове товариство «Стимул», ділянка № 33, Києво-Святошинскього району, Київської області.

2. Михальчук Тетяні Петрівні у трьохмісячний термін зі дня прийняття цього рішення, замовити у зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників суб’єкта господарської діяльності розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Дане рішення та наявність проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки.

4. Розроблений, відповідно до ст. 50 Закону України «Про землеустрій», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зазначеної у пункті 1 рішення) протягом двох років зі дня прийняття цього рішення надати Бобрицької сільської раді для його затвердження.

5. Дане рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки діє протягом двох років зі дня його прийняття, після чого це рішення втрачає свою чинність.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.