Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення садівництва «Садово-городнього товариства «Озерне»

24 листопада 2016 р.
Дата набрання чинності: 24 листопада 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 35 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання вищого органу управління «Садово-городнього товариства «Озерне» про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення садівництва, орієнтовною площею 0,5925 га, розташованої в с. Бобриця, «Садово-городнє товариство «Озерне», з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 12 від 24.11.2016),  Бобрицька сільська рада

1. Надати «Садово-городньому товариству «Озерне» дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення садівництва, орієнтовною площею 0,5925 га, (землі запасу, землі сільськогосподарського призначення), яка  розташовані в с. Бобриця, «Садово-городнє товариство «Озерне».

2. «Садово-городньому товариству «Озерне» у трьохмісячний термін зі дня прийняття цього рішення, замовити у зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників суб’єкта господарської діяльності розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення садівництва.

3. Дане рішення та наявність технічної документації із землеустрою не дає права на використання земельних ділянок.

4. Розроблена, відповідно до ст. 25 Закону України «Про землеустрій», технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення садівництва (зазначеної у пункті 1 рішення) протягом двох років зі дня прийняття цього рішення надати Бобрицької сільської раді для її затвердження.

5. Дане рішення про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) діє протягом двох років зі дня його прийняття, після чого це рішення втрачає свою чинність.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.