Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Данченко О.В.

22 вересня 2016 р.
Дата набрання чинності: 22 вересня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Данченко Олени Володимирівни про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,0500 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Набережна, 17, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол №11 від 16.09.2016),  Бобрицька сільська рада

1. Надати Данченко Олені Володимирівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,0500 га (землі запасу, землі сільськогосподарського призначення), яка  розташована в с. Бобриця, вул. Набережна, 17.

2. Данченко Олені Володимирівні у трьохмісячний термін зі дня прийняття цього рішення, замовити у зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників суб’єкта господарської діяльності розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Дане рішення та наявність проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки.

4. Розроблений, відповідно до ст. 50 Закону України «Про землеустрій», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зазначеної у пункті 1 рішення) протягом двох років зі дня прийняття цього рішення надати Бобрицькій сільській раді для його затвердження.

5. Дане рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки діє протягом двох років зі дня його прийняття, після чого це рішення втрачає свою чинність.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.