Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чернецькому В.М.

14 квітня 2016 р.
Дата набрання чинності: 14 квітня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.50 Законом України «Про землеустрій», ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши заяву про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки «для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд», площею 0,1500 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Садова, 57, що надана Чернецькому Василю Миколайовичу, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 6 від 11.04.2016), Бобрицька сільська рада

1. Надати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чернецькому Василю Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд площею 0,1500 га, яка  розташована в с. Бобриця, вул. Садова, 57.

2. Чернецькому Василю Миколайовичу у трьохмісячний термін зі дня прийняття цього рішення, замовити у зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників суб’єкта господарської діяльності розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Дане рішення та наявність проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки.

4. Розроблений, відповідно до ст. 50 Закону України «Про землеустрій», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зазначеної у пункті 1 рішення) протягом двох років зі дня прийняття цього рішення надати Бобрицької сільської раді для його затвердження.

5. Дане рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки діє протягом двох років зі дня його прийняття, після чого це рішення втрачає свою чинність.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.