Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гончаренко О.В.

10 березня 2016 р.
Дата набрання чинності: 10 березня 2016 р.

Керуючись статтями 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянина України Гончаренко Оксани Володимирівни, враховуючи рекомендацій постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 2 від 17.02.2016), Бобрицька сільська рада

1. Надати Гончаренко Оксані Володимирівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0302 га для ведення особистого селянського господарства  в с. Бобриця вул. Лісна, 32 за рахунок земель запасу сільської ради (землі сільськогосподарського призначення).

2. Гончаренко Оксані Володимирівні, у трьохмісячний термін зі дня прийняття цього рішення, замовити у зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників суб’єкта господарської діяльності розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Дане рішення та наявність проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки.

4. Розроблений, відповідно до ст. 50 Закону України «Про землеустрій», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зазначеної у пункті 1 рішення) протягом двох років зі дня прийняття цього рішення надати Бобрицької сільської раді для його затвердження.

5. Дане рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки діє протягом двох років зі дня його прийняття, після чого це рішення втрачає свою чинність.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.