Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт
Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Новік О.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Новік О.В.

Бобрицька сільська рада
10 сесія 7-го скликання
Рішення
28 липня 2016 р.
№ 108-10-VII
с.Бобриця
Дата набрання чинності: 28 липня 2016 р.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Новік О.В.

   Керуючись ч. 2 статті 134, ст. 124 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянки України Новік Ольги Василівни щодо надання в орендне користування земельну ділянку для сінокосіння, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 10 від 25.07.2016), Бобрицька сільська рада

   ВИРІШИЛА:

  1. Надати Новік Ользі Василівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в короткострокову оренду терміном на 5 років орієнтовною  площею 0,05 га, для сінокосіння, за адресою: с. Бобриця, вул. Набережна, в районі будинку № 80 (для формування нової земельної ділянки, з метою передачі її в короткострокову оренду).

   2. Новік Ользі Василівні, у трьохмісячний термін з дня прийняття цього рішення, замовити у зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників суб’єкта господарської діяльності розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в короткострокову оренду терміном на 5 років.

    3. Дане рішення та наявність проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки.

   4. Розроблений, відповідно до ст. 50 Закону України «Про землеустрій», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зазначеної у пункті 1 рішення) протягом двох років з дня прийняття цього рішення надати до Бобрицької сільської ради для його затвердження.

  5. Дане рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в короткострокову оренду діє протягом двох років зі дня його прийняття, після чого це рішення втрачає свою чинність.

   6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.

 

Бобрицький сільський голова                                                                                                                                          О.Г. Король

Результат поіменного голосування