Головна > Прийняті рішення ради > Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дорошенко Т.Г.

24 грудня 2015 р.
№ 23-02-VІІ
Дата набрання чинності: 24 грудня 2015 р.

Розглянувши заяву гр. України Дорошенко Тетяни Григорівни, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України « Про землеустрій», ст. 12, 116, 118, 121, 122, 186-1 Земельного кодексу України, Бобрицька сільська рада

1. Надати гр. Дорошенко Тетяні Григорівні  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0100 га для ведення особистого селянського господарства  в с. Бобриця вул. Набережна, за рахунок земель запасу сільської ради (землі сільськогосподарського призначення).

2. Роботи з розробки проекту землеустрою розпочати після укладання договору з землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію на їх виконання.

3. Проект землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».

4. Розробка проекту землеустрою не дає права на використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі ( на місцевості) та одержання документа, що посвідчує право на неї.

5. Матеріали, отримані за результатами розробки проекту землеустрою, подати на затвердження до сільської ради.