Головна > Прийняті рішення ради > Про надання адресної грошової матеріальної допомоги

Про надання адресної грошової матеріальної допомоги

21 вересня 2017 р.
Дата набрання чинності: 21 вересня 2017 р.
Про надання адресної грошової матеріальної допомоги

Керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви громадян про надання матеріальної допомоги, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення (протокол № 15 від 19.09.2017), Бобрицька сільська рада

1. Надати матеріальну допомогу громадянам села Бобриця, яким виповнилось вісімдесят і більше років, список № 1 додається. Загальна сума по списку № 1 складає 11000 (одинадцять тисяч) гривень.

2. Надати матеріальну допомогу учасникам АТО до Дня захисника України та з нагоди Дня села, список № 2 додається. Загальна сума по списку № 2 складає 13000 (тринадцять тисяч) гривень.

3. Надати матеріальну допомогу сім’ям, в яких у 2016-2017 роках народилась дитина, список № 3 додається. Загальна сума по списку № 3 складає 21200 (двадцять одна тисяча двісті) гривень.

4. Надати матеріальну допомогу мешканцям села, згідно поданих заяв, список  №4 додається. Загальна сума по списку №4 складає 16000 (шістнадцять тисяч) гривень.

5. Надати матеріальну допомогу учасникам художньої самодіяльності будинку культури з нагоди 30-річчя заснування колективу, список  № 5 додається. Загальна сума по списку № 5 складає 13000 (тринадцять тисяч) гривень.

Всього до виплати матеріальної допомоги становить 74200 (сімдесят чотири тисячі двісті) гривень.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення.