Головна > Прийняті рішення ради > Про надання адресної грошової матеріальної допомоги

Про надання адресної грошової матеріальної допомоги

22 вересня 2016 р.
Дата набрання чинності: 22 вересня 2016 р.
Про надання адресної грошової матеріальної допомоги

Керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви громадян про надання матеріальної допомоги, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення (протокол № 9 від 21.09.2016), Бобрицька сільська рада

1. Надати матеріальну допомогу громадянам села Бобриця, яким виповнилось вісімдесят і більше років, список № 1 додається. Загальна сума по списку № 1 складає 8000 (вісім тисяч) гривень.

2. Надати матеріальну допомогу учасникам АТО до Дня села, список № 2 додається. Загальна сума по списку № 2 складає 13000 (тринадцять тисяч) гривень.

3. Надати матеріальну допомогу сім’ям, в яких у 2016 році народилась дитина, список №3 додається. Загальна сума по списку № 3 складає 3500 (три тисячі п’ятсот) гривень.

4. Надати матеріальну допомогу мешканцям села, згідно поданих заяв, список № 4 додається. Загальна сума по списку № 4 складає 3400 (три тисячі чотириста) гривень.

Всього до виплати матеріальної допомоги становить 27 900 (двадцять сім тисяч дев’ятсот) гривень.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення.