Головна > Новини > ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ С.БОБРИЦЯ (ВУЛ. ФАБРИЧНА)»

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ С. БОБРИЦЯ (ВУЛ. ФАБРИЧНА)»

Згідно Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради повідомляє про початок розгляду проекту містобудівної документації «Детальний план частини території с. Бобриця (вул. Фабрична)».

Детальний план розробляється з метою:

– уточнення положень Генерального плану села, планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації;

– встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, визначення всіх планувальних обмежень використання території, згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

– визначення параметрів забудови земельних ділянок;

– визначення містобудівних умов та обмежень;

– забезпечення комплексності забудови території.

Дана містобудівна документація, що розробляється, відповідає лише одному з критеріїв, що визначені ст. 2 ЗУ “Про стратегічну екологічну оцінку” та не підлягає здійсненню стратегічної екологічної оцінки.

Ймовірний вплив об’єкту на навколишнє середовище проаналізовано та запропоновано заходи, що передбачається вжити для запобігання негативних наслідків у Розділі «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування) містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану с. Бобриця Києво-Святошинського району Київської області».

Розробник: ДП "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування".

Замовник: Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області

Підстава: Рішення Бобрицької сільської ради «Про розроблення детального плану частини території с. Бобриця» №548-45-VII від 06 лютого 2020 року.

Детально ознайомитися з проектом містобудівної документації можливо у приміщенні Бобрицької сільської ради (вул. Шкільна, 17) або за посиланням: https://bobrytsya-rada.gov.ua/uploads/docshare/1586933990.pdf.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: Дубель Олег Миколайович.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції стосовно даного проекту приймаються протягом 30 днів на адресу Бобрицької сільської ради (08142, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Бобриця,  вул. Шкільна, буд. 17) від фізичних осіб, визначених ч. 7 ст. 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», з дотриманням вимог, встановлених ч. 6 ст. 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», а саме мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції, зауваження подані особами, не визначеними вказаними вище пунктами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

13 травня 2020 року о 12:00 год. в приміщення будинку культури за адресою: с. Бобриця, вул. Шкільна, 6, буде проведена презентація (прилюдне експонування) та громадські слухання проекту містобудівної документації «Детальний план частини території с. Бобриця (вул. Фабрична)».

Відповідно до Постанови КМУ №255 від 02.04.2020 р. “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та ймовірного продовження дії запроваджених заходів, дата проведення громадських слухань може бути скоригована. У разі внесення змін, детальна інформація буде оприлюднена у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті Бобрицької сільської ради.

Для відкриття графічного зображення детального плану натисніть на наведене нижче посилання:

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ С. БОБРИЦЯ (ВУЛ. ФАБРИЧНА)