Головна > Новини > Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації «Детальний план частини території с. Бобриця Києво-Святошинського району Київської області (вул. Фабрична)»

Відповідно ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виконавчий комітет Бобрицької сільської ради повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – Детальний план частини території с. Бобриця Києво-Святошинського району Київської області (вул. Фабрична).

Підстава для розроблення: рішення Бобрицької сільської ради від 06.02.2020 № 548-45-VII «Про розроблення детального плану частини території с. Бобриця».

Замовник: виконавчий комітет Бобрицької сільської ради.

Мета проекту: Уточнення планувальної організації та функціонального зонування території, а також визначення планувальних обмежень та параметрів забудови відповідно до чинного законодавства.

Окрім цього, відповідно до частини четвертої статті 2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», містобудівна документація підлягає стратегічній екологічній оцінці (далі – CEO) в порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Відповідно до розділу ІV Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування затверджених наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 10.08.2018 № 296 СЕО обов’язково проводиться щодо проектів документів державного планування, які одночасно відповідають двом критеріям, що визначені ст. 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Ймовірний вплив об’єкту на навколишнє середовище проаналізовано та запропоновано заходи, що передбачається вжити для запобігання негативних наслідків у Розділі «Охорона навколишнього природного середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування) містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану с. Бобриця Києво-Святошинського району Київської області».

У зв’язку з тим, що в межах розробки детального плану території, не передбачається розміщення об’єктів щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, або які вимагають оцінки, зважаючи на ймовірні наслідки для територій та об’єктів природно-заповідного фонду та екологічної мережі, дана містобудівна документація, що розробляється, відповідає лише одному з критеріїв що визначені ст. 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та не підлягає здійсненню стратегічної екологічної оцінки.

Розроблений в установленому законодавством порядку проект детального плану території буде оприлюднений на офіційному веб-сайті сільської ради з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.