Головна > Новини > ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРОЕКТУ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ

ПРОЕКТУ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 виконавчий комітет Бобрицької сільської ради повідомляє про початок розгляду містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території житлової забудови в с.Бобриця Києво-Святошинського району Київської області».

Детальний план розробляється з метою:

– уточнення положень Генерального плану села, планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації;

– встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, визначення всіх планувальних обмежень використання території, згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

– визначення параметрів забудови земельних ділянок;

– визначення містобудівних умов та обмежень;

– забезпечення комплексності забудови території.

Проект містобудівної документації розміщений на офіційному сайті Бобрицької сільської ради (https://bobrytsya-rada.gov.ua/), в розділі «Останні новини».

Дана містобудівна документація, що розробляється, відповідає лише одному з критеріїв, що визначені ст. 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та не підлягає здійсненню стратегічної екологічної оцінки.

Розробник: ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування».

Замовник: Бобрицька сільська рада Києво-Святошинського району Київської області

Підстава: рішення Бобрицької сільської ради «Про внесення змін до детального плану території житлової забудови в с. Бобриця» № 480-41-VII від 26 вересня 2019 року.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст-землевпорядник виконавчого комітету Бобрицької сільської ради Дубель Олег Миколайович.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції стосовно цього проекту приймаються протягом 30 днів (включно до 25.11.2019) на адресу Бобрицької сільської ради (08142, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Бобриця, вул. Шкільна, буд. 17).

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

21 листопада 2019 року о 12:00 год. в приміщенні будинку культури за адресою: с.Бобриця, вул. Шкільна, 6 буде проведена презентація (прилюдне експонування) та громадські слухання проекту внесення змін до детального плану території житлової забудови в с. Бобриця Києво-Святошинського району Київської області.

Дивіться: Проектний план внесення змін до детального плану території (вул. Білогородська)