Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт
Головна > Електронні петиції

Електронні петиції

   Електронна петиція – це особлива форма колективного звернення громадян до органу місцевого самоврядування, яка подається та розглядається в порядку, передбаченому ст. 231 Закону України «Про звернення громадян».

   Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному веб-сайті Бобрицької сільської ради не пізніш як через три робочі дні після набрання не меньш 50 підписів на підтримку петиції, а в разі отримання електронної петиції від громадського об’єднання  не пізніш як через два робочі дні після отримання такої петиції.

    Якщо електронна петиція містить клопотання про її розгляд на громадських слуханнях Бобрицької сільської територіальної громади, автор (ініціатор) петиції має право представити електронну петицію на таких слуханнях. У такому разі строк розгляду електронної петиції продовжується на строк, необхідний для проведення громадських слухань.

  Про підтримку або непідтримку електронної петиції, адресованої Бобрицькій сільській раді, публічно оголошується на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування Бобрицьким сільським головою.

  Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється на офіційному веб-сайті Бобрицької сільської ради, а також надсилається у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції та відповідному громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку відповідної електронної петиції.

   У разі визнання за доцільне викладені в електронній петиції пропозиції можуть реалізовуватися Бобрицькою сільською радою шляхом прийняття з питань, віднесених до її компетенції, відповідного рішення.

   Електронна петиція, яка протягом 90 днів не набрала 50 голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

  Інформуємо, що для недопущення підписання електронної петиції без участі громадянина, всі голоси, які мають ознаки фальсифікації, будуть автоматично відраховані.

Електронні петиції