Бобрицька сільська рада (в стані припинення)
Офіційний сайт

Постійна комісія ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики
Протокол
29 лютого 2016 р.
№ 4
с.Бобриця

Присутні:

 

 

Голова комісії:

 

Наконечний Олександр Васильович

Заступник голови комісії:

 

Кулініч Денис Васильович

Секретар комісії

 

Забудська Світлана Іванівна

Член комісії:  

Дубель Олег Миколайович

Порядок денний:

   1. Розгляд заяв громадян.

   Виступили:

   Наконечний О.В.: Зачитав заяву громадянки Кримінської Людмили Михайлівни про скасування рішення Бобрицької сільської ради від 24.12.2015 року №25-02-VII «Про відмову в наданні безоплатно у власність земельних ділянок», та розглянути питання щодо надання у власніть земельну ділянку та  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, для передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для ведення садівництва. Які будуть пропозиції?

   Дубель О.М.: Запропонував відмовити у  скасуванні рішення Бобрицької сільської ради від 24.12.2015 року №25-02-VII «Про відмову в наданні безоплатно у власність земельних ділянок», у зв’язку з  правомірним винесенням рішення. Крім того, земельна ділянка, що запитується заявником фактично знаходиться за межами населеного пункту. Даний факт підтверджується проектом землеустрою щодо встановлення і змін меж Бобрицької сільської ради, що затверджується рішенням Київської обласної ради від 22.07.2004р.

   Наконечний О.В.: Чи є заперечення або інші пропозиції? Якщо немає, ставлю питання на голосування. Хто за те, щоб рекомендувати відмовити Кримінській Людмилі Михайлівні у  скасуванні рішення Бобрицької сільської ради від 24.12.2015 року №25-02-VII «Про відмову в наданні безоплатно у власність земельних ділянок».

   ГОЛОСУВАЛИ:

   ЗА – 4;                       ПРОТИ – 0;                 УТРИМАЛИСЬ – 0.

   Вирішили:

   Запропонувати Бобрицькій сільській раді відмовити Кримінській Людмилі Михайлівні у скасуванні рішення Бобрицької сільської ради від 24.12.2015 року №25-02-VII «Про відмову в наданні безоплатно у власність земельних ділянок», у  зв’язку з  правомірним винесенням рішення.

 

   Наконечний О.В.: Зачитав   заяву громадянина  Кримінського Олександра Івановича про  скасування рішення Бобрицької сільської ради від 24.12.2015 року №25-02-VII «Про відмову в наданні безоплатно у власність земельних ділянок», та розглянути питання щодо надання у власніть земельну ділянку та  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, для передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для  ведення садівництва. Які будуть пропозиції?

   Дубель О.М.: Запропонував відмовити у  скасуванні рішення Бобрицької сільської ради від 24.12.2015 року №25-02-VII «Про відмову в наданні безоплатно у власність земельних ділянок», у зв’язку з правомірним винесенням рішення. Крім того, земельна ділянка, що запитується заявником фактично знаходиться за межами населеного пункту. Даний факт підтверджується проектом землеустрою щодо встановлення і змін меж Бобрицької сільської ради, що затверджується рішенням Київської обласної ради від 22.07.2004р.

   Наконечний О.В.: Чи є заперечення або інші пропозиції? Якщо немає ставлю питання на голосування. Хто за те, щоб рекомендувати відмовити Кримінському Олександру Івановичу у скасуванні рішення Бобрицької сільської ради від 24.12.2015 року №25-02-VII «Про відмову в наданні безоплатно у власність земельних ділянок»?

   ГОЛОСУВАЛИ:

   ЗА – 4;                       ПРОТИ – 0;                 УТРИМАЛИСЬ – 0.

   Вирішили:

   Запропонувати Бобрицькій сільській раді відмовити Кримінському Олександру Івановичу у скасуванні рішення Бобрицької сільської ради від 24.12.2015 року №25-02-VII «Про відмову в наданні безоплатно у власність земельних ділянок», у зв’язку з правомірним винесенням рішення.

 

Голова комісії                                                                                                                                             О.В. Наконечний 

 

Секретар комісії                                                                                                                                          С.І. Забудська 

Останні новини