Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт

Постійна комісія ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку
Протокол
14 червня 2016 р.
№ 6
с.Бобриця

Присутні:

 

 

Голова комісії:

 

Шеветовська Світлана Олександрівна

Секретар комісії:

 

Малишко Ігор Валерійович

Члени комісії:

 

Ковальчук Лариса Іванівна

   

Усик Олександр Анатолійович

Головний бухгалтер  

Солончук Ірина Володимирівна

 Порядок денний:

    1. Про внесення змін до рішення 26-03-VII  3-ї сесії Бобрицької сільської ради VII скликання від19.01.2016 «Про затвердження Бобрицького сільського бюджету на 2016 рік у новій редакції».

     Голосували:

     ЗА –  4;                         ПРОТИ – 0;                 УТРИМАЛОСЬ – 0.

     Вирішили: Взяти запропонований порядок денний за основу.

     Питання № 1. Про внесення змін до рішення 26-03-VII  3-ї сесії Бобрицької сільської ради VII скликання від19.01.2016 «Про затвердження Бобрицького сільського бюджету на 2016 рік у новій редакції».

     Виступали:

     Солончук І.В. Доповіла, що для повного розрахунку за виконання робіт по реконструкції та капітальному ремонту мереж вуличного освітлення в селі Бобриця потрібно фінансування в сумі 117469,00 грн., що становить 10 відсотків від загальної кошторисної вартості виконання робіт. При затвердженні сільського бюджету на 2016 рік кошти не передбачені. Потрібно зробити перерозподіл видатків, зменшити обсяг видатків загального фонду в сумі 117469,00 грн. по благоустрою сіл, поточний ремонт доріг та направити на збільшення кошторисних призначень спеціального фонду в сумі 58759,00 грн. по капітальних вкладеннях на реконструкцію мереж вуличного освітлення, та на збільшення кошторисних призначень спеціального фонду в сумі 58710,00 грн. по благоустрою сіл на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення.

     Шеветовська С.О. Пропоную рекомендувати Бобрицькій сільській раді затвердити вищевказані зміни до сільського бюджету на 2016 рік.

     Голосували:

     ЗА –  4;                         ПРОТИ – 0;                 УТРИМАЛОСЬ – 0.

     Вирішили:

     Рекомендувати Бобрицькій сільській раді внести зміни до рішення 26-03-VII  3-ї сесії Бобрицької сільської ради VII скликання від 19.01.2016 «Про затвердження Бобрицького сільського бюджету на 2016 рік у новій редакції» та зробити перерозподіл видатків: зменшити обсяг видатків загального фонду в сумі 117469,00 грн. по благоустрою сіл, поточний ремонт доріг та направити на збільшення кошторисних призначень спеціального фонду в сумі 58759,00 грн. по капітальних вкладеннях на реконструкцію мереж вуличного освітлення, та на збільшення кошторисних призначень спеціального фонду в сумі 58710,00 грн. по благоустрою сіл на капітальний ремонт вуличного освітлення.

 

Голова комісії                                                                                                                                              С.О. Шеветовська

 

Секретар комісії                                                                                                                                           І.В. Малишко