Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт

Постійна комісія ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку
Протокол
25 листопада 2015 р.
№ 1
с.Бобриця

 

Присутні:

 

 

Голова комісії:

 

Шеветовська Світлана Олександрівна

Члени комісії:

 

Малишко Ігор Валерійович

 

 

Ковальчук Лариса Іванівна

 

 

Усик Олександр  Анатолійович

 

Порядок денний:

   1. Обрання секретаря комісії.

   2. Про стан матеріального забезпечення фельдшерсько-акушерського пункту.

   3. Розгляд звернення щодо засмічення колодязя з питною водою.

   4. Про стан приміщення сільського клубу.

 

   1. Про  обрання  секретаря  комісії

   Виступали:

   Шеветовська С.О.: Для належної організації роботи комісії нам необхідно обрати секретаря комісії. Які будуть пропозиції?

   Малишко І.В.: На посаду секретаря комісії пропоную свою кандидатуру.

   Шеветовська С.О.: Чи є заперечення або інші пропозиції? Якщо немає, ставлю питання на голосування. Хто за обрання секретарем постійної комісії ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського  харчування, транспорту і зв’язку Малишка Ігоря Валерійовича?

   ГОЛОСУВАЛИ:

   ЗА – 4;                ПРОТИ – 0;                 УТРИМАЛОСЬ – 0.

   Вирішили:

   Обрати секретарем постійної комісії ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського  харчування, транспорту і зв’язку Малишка Ігоря Валерійовича.

 

   2. Про  стан  матеріального  забезпечення фельдшерсько-акушерського пункту

   Виступали:

   Малишко І.В.: Існуючий матеріальний стан ФАП не забезпечує необхідних умов для реалізації завдань, які покладені на даний медичний заклад. Вважаю, що сільська рада не повинна усуватися від проблем ФАП, оскільки в ньому надається медична допомога саме жителям нашого села. Пропоную забезпечити ФАП гарячою водою, виділити з місцевого бюджету кошти для закупівлі необхідних ліків, а також передбачити із коштів місцевого бюджету с. Бобриця на 2016 рік видатки на ремонт приміщення, в якому перебуває ФАП.

   ГОЛОСУВАЛИ:

   ЗА – 4;                ПРОТИ – 0;                 УТРИМАЛОСЬ – 0.

   Вирішили:

   Рекомендувати Бобрицькій сільській раді забезпечити ФАП гарячою водою, виділити з місцевого бюджету кошти для закупівлі необхідних ліків, а також передбачити із коштів місцевого бюджету с. Бобриця на 2016 рік видатки на ремонт приміщення, в якому перебуває ФАП.

 

   3. Розгляд звернення щодо засмічення колодязя з питною водою

   Виступали:

   Шеветовська С.О.: До Бобрицької сільської ради надійшло колективне звернення директора загальноосвітньої школи та керівників клубу та ФАПу  з проханням прочистити колодязь з питної водою, якою користуються ці заклади.

   Малишко І.В.: Пропоную рекомендувати сільській раді передбачити у місцевому бюджеті на 2016 рік видатки на пробурення свердловини для забезпечення користування чистою водою школи, клубу та  ФАПу. Крім того, вважаю, що для забезпечення школярів гарячими обідами, а також для можливості (у разі необхідності) надання невідкладної допомоги мешканцям села, пропонувати Бобрицькому сільському голові укласти строковий договір про прийняття в орган місцевого самоврядування водія.

   ГОЛОСУВАЛИ:

   ЗА – 4;                ПРОТИ – 0;                 УТРИМАЛОСЬ – 0.

   Вирішили:

   1. Рекомендувати Бобрицькій сільській раді передбачити у місцевому бюджеті на 2016 рік видатки на пробурення свердловини для забезпечення користування чистою водою школи, клубу та  ФАПу.

   2. Пропонувати Бобрицькому сільському голові укласти строковий договір про прийняття в орган місцевого самоврядування водія для забезпечення школярів гарячими обідами, а також для можливості (у разі необхідності) надання невідкладної допомоги мешканцям села.

 

   4. Про стан приміщення сільського клубу

   Виступали:

   Шеветовська С.О.: Приміщення, в якому міститься сільський клуб, знаходиться в неналежному стані, а саме (нема туалету, нема води нема пожежного виходу, підсобна кімната знаходиться в незадовільному стані). Це приміщення знаходиться в комунальній власності Бобрицької сільської територіальної громади. Пропоную рекомендувати Бобрицькій сільській раді передбачити у місцевому бюджеті на 2016 рік видатки на ремонт приміщення, в якому міститься сільський клуб.

   ГОЛОСУВАЛИ:

   ЗА – 4;            ПРОТИ – 0;             УТРИМАЛОСЬ – 0.

   Вирішили:

   Рекомендувати Бобрицькій сільській раді передбачити у місцевому бюджеті на 2016 рік видатки на ремонт приміщення, в якому міститься сільський клуб.

 

Голова комісії                                                                                                                                              С.О. Шеветовська

 

Секретар комісії                                                                                                                                           І.В. Малишко