Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт

Постійна комісія ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку
Протокол
24 травня 2016 р.
№ 5
с.Бобриця

Присутні:

 

 

Голова комісії:

 

Шеветовська Світлана Олександрівна

Секретар комісії:

 

Малишко Ігор Валерійович

Члени комісії:

 

Ковальчук Лариса Іванівна

   

Усик Олександр Анатолійович

Головний бухгалтер  

Солончук Ірина Володимирівна

 Порядок денний:

   1. Про внесення змін до рішення 26-03-VII  3-ї сесії Бобрицької сільської ради VII скликання від19.01.2016 «Про сільський бюджет на 2016 рік у новій редакції».

   Голосували:

   ЗА –  4;                         ПРОТИ – 0;                 УТРИМАЛОСЬ – 0.

   Вирішили: Взяти запропонований порядок денний за основу.

 

   Питання № 1. Про внесення змін до рішення 26-03-VII  3-ї сесії Бобрицької сільської ради VII скликання від19.01.2016 «Про сільський бюджет на 2016 рік у новій редакції».

   Виступали:

   Солончук І.В. Вона доповіла, що для утримання закладів культури було надано додаткове фінансування в сумі 20,0 тис. грн., у вигляді субвенції з районного бюджету, тому потрібно внести зміни до сільського бюджету, збільшити дохідну і видаткову частину сільського бюджету по загальному фонду «Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу» на суму 20,0 тис. грн.

   Також районним бюджетом були виділенні кошти, у вигляді субвенції в сумі 1095,4 тис. грн. на проведення капітального ремонту та реконструкції мереж вуличного освітлення території сільської ради. В зв’язку з цим потрібно внести зміни до сільського бюджету,  збільшити дохідну та видаткову частину сільського бюджету по спеціальному фонді на загальну суму 1095,4 тис. грн., а саме: збільшити видаткову частину «Капітальні вкладення» в сумі 212,0 тис. грн. «проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення», та видаткову частину «Благоустрою міст, сіл, селищ» в сумі 883,4 тис. грн. «реконструкція мереж вуличного освітлення». Кошторисні призначення врахувати у червні місяці поточного року.

   Для розрахунку за дорожні знаки зробити перерозподіл видаткової частини загального фонду сільського бюджету по «Благоустрою міст, сіл, селищ», а саме: зменшити обсяг видатків «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 15,0 тис. грн. та збільшити обсяг видатків «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 15,0 тис. грн.

   Малишко І.В. Пропоную рекомендувати Бобрицькій сільській раді затвердити зміни до бюджету, дохідної та видаткової частини по загальному фонду «Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу» на суму 20,0 тис. грн. «поточне утримання клубного закладу» та по спеціальному фонду на суму 1095,4 тис. грн., а саме: збільшити видаткову частину «Капітальні вкладення» в сумі 212,0 тис. грн. «проведення капітального ремонту мереж вуличного освітлення», та видаткову частину «Благоустрою міст, сіл, селищ» в сумі 883,4 тис. грн. «реконструкція мереж вуличного освітлення». Кошторисні призначення врахувати у червні місяці поточного року. Зробити перерозподіл видаткової частини загального фонду сільського бюджету по «Благоустрою міст, сіл, селищ», а саме: зменшити обсяг видатків «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 15,0 тис. грн. та збільшити обсяг видатків «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 15,0 тис. грн.

   Шеветовська С.О. Пропоную рекомендувати Бобрицькій сільській раді затвердити вищевказані зміни до сільського бюджету.

   Голосували:

   ЗА –  4;                         ПРОТИ – 0;                 УТРИМАЛОСЬ – 0.

   Вирішили:

   Рекомендувати Бобрицькій сільській раді внести зміни до рішення 26-03-VII  3-ї сесії Бобрицької сільської ради VII скликання від 19.01.2016 «Про сільський бюджет на 2016 рік у новій редакції» збільшити дохідну та видаткову частину сільського бюджету по загальному фонді в сумі 20,0 тис. грн., по спеціальному фонді в сумі 1095,4 тис. грн., зробити перерозподіл видаткової частини загального фонду в сумі 15,0 тис. грн.

 

Голова комісії                                                                                                                                              С.О. Шеветовська

 

Секретар комісії                                                                                                                                           І.В. Малишко