Бобрицька сільська рада (в стані припинення)
Офіційний сайт

Адміністративна комісія
Постанова
12 січня 2017 р.
№ 1-ст
с.Бобриця
Дата набрання чинності: 23 січня 2017 р.

   Розглянувши у відкритому засіданні протокол про адміністративне правопорушення серії АА № 412413 від 10.12.2016, складений дільничним офіцером поліції Києво-Святошинського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Петренком Андрієм Володимировичем про вчинення адміністративного правопорушення, адміністративна комісія при виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради

   ВСТАНОВИЛА:

   Власюк Ірина Володимирівна (персональні дані про РНОКПП, дату народження та місце проживання особи приховані), фізична особа – підприємець, 09 грудня 2016 року близько 22 год. 30 хвилин залишила без нагляду належних їй двох собак породи алабай, внаслідок чого останні протягом тривалого часу перебували в місцях загального користування без намордників і повідків.

   Відповідно до підпункту «г» пункту 6 Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах Української РСР, що затверджені Міністерством житлово-комунального господарства УРСР 17 червня 1980 року, Міністерством сільського господарства УРСР 17 червня 1980 року, Міністерством охорони здоров’я УРСР 18 червня 1980 року, власники собак, котів і хижих тварин зобов’язані тримати сторожових собак на прив’язі і спускати їх з прив’язі лише в закритих дворах, що виключають можливість втечі.

   Свідок Забудська Світлана Іванівна пояснила, що 9-10 грудня вона особисто зазначених собак не бачила, але декілька тижнів тому бачила, що собаки з подвір’я домоволодіння (дані про адресу приховані) по вул. Шевченка перебували в місцях загального користування.

   Свідок Шиндилюк Вікторія Анатоліївна пояснила, що собаки власників домоволодіння (дані про адресу приховані) по вул. Шевченка систематично виходять самостійно на вулицю без намордників і перебувають в місцях загального користування. 10 грудня 2016 року вранці вона йшла на зупинку автобуса, щоб їхати на роботу, та побачила зазначених собак на вулиці.

   Свідок Наконечний Олександр Васильович пояснив, що о шостій годині ранку 10 грудня 2016 року на власному подвір’ї домоволодіння (персональні дані про місце проживання особи приховані) побачив двох собак породи алабай, яких ледве вигнав зі свого двору та машиною намагався гнати їх в напрямку вул. Шевченка (де проживає їх власник). Також він побачив, що одна із собак, перебуваючи на вул. Козацькій, в своїй пащі тримала курку. Після чого викликав наряд поліції, працівники якої склали протокол на власника собак.

   Власюк Ірина Володимирівна у своїх поясненнях повідомила, що 09.12.2016 близько 22:00 годин у неї в вольєрі перебувало три собаки породи алабай. Через півгодини (тобто 22:30 год.) вона побачила, що двох її собак немає. Собаки знайшлись тільки о 7:30 год. 10 грудня 2016 року завдяки працівникам поліції та місцевого жителя – депутата Бобрицької сільської ради. Отже, Власюк І.В. визнала належність їй двох собак породи алабай та факт їх перебування за межами подвір’я її домоволодіння протягом ночі з 9 на 10 грудня 2016 року, що є порушенням підпункту «г» пункту 6 Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах Української РСР.

   Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників чи в невідведених для цього місцях є правопорушенням, відповідальність за яке передбачена в ч. 1 ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

   Власюк І.В. на засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради не з’явилася, про дату, місце і час розгляду справи про адміністративне правопорушення була повідомлена належним чином (сповіщення отримала нарочно під розписку) і від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

   Керуючись ст.ст. 214, 218, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адміністративна комісія при виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради

   ВИРІШИЛА:

   1. Визнати Власюк Ірину Володимирівну винною в скоєнні адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 (п’ятдесяти однієї) гривні.

   2. Роз’яснити Власюк І.В., що відповідно до статті 307 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штраф повинен бути сплачений не пізніше ніж через п’ятнадцять днів з дня вручення їй постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови – не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

   У разі несплати штрафу у встановлений законом строк, постанова про накладення стягнення протягом трьох місяців з дня її винесення буде пред’явлена до примусового виконання до органу державної виконавчої служби.

   3. У порядку примусового виконання постанови про накладення адміністративного стягнення відділу державної виконавчої служби стягнути з правопорушника подвійний розмір штрафу, зазначеного в пункті 1 резолютивної частини цієї постанови, що становить 102 (сто дві) гривні.

   4. Постанова адміністративної комісії по справі про адміністративне правопорушення протягом десяти днів з дня її винесення може бути оскаржена у виконавчий комітет Бобрицької сільської ради (через адміністративну комісію) або в Києво-Святошинський районний суд Київської області у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими Кодексом України про адміністративні правопорушення.

   Ця постанова набирає законної сили після закінчення строку її оскарження.

   5. Копію цієї постанови протягом трьох днів вручити Власюк І.В. під розписку або надіслати їй рекомендованим поштовим відправленням.

 

Голова адміністративної комісії при
виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради                                                                                       О.В. Радченко

 

Відповідальний секретар адміністративної комісії
при виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради                                                                                О.Г. Новіцька

Останні новини